En collage fra noen år tilbake. Vi hadde campingvogn stående på Skeikampen en del vintre. Rettere sagt ved Skeikampen. Vi bodde jo ikke oppå den!
Du ser Skeikampen på bildet nederst til høyre. Veldig fint der oppe. På det samme bildet kan du kanskje også skimte den lille fjellkirka.
Der oppe er det alpinanlegg, fint løypenett for langrenn, to campingplasser, masse hytter, butikk, kirke, kafe og hotell med tilhørende fasciliteter. Hvis jeg har glemt noe, så si fra hvis du er Skeikampen-entusiast OBS. Må nevnes at dette IKKE er sponset reklame for Skeikampen. Men kunne sikkert ha fått en del for dette innlegget med så mye skryt…hehe….
Vi solgte campingvogna. Fint å ha prøvd det også. Egentlig kjempekoselig og avslappende. Vi hadde forholdsvis kort vei å kjøre også, så var lettvint. Og vi unnet oss den lille luksusen å få noen til å sette på strømmen før vi kom. Det gjorde det betraktelig mer koselig å sette seg til der inne på fredagskvelden.
Jeg må innrømme at etter at vi sluttet å være der oppe, har det blitt lite skigåing. Men gidder ikke å ha dårlig samvittighet for det. Sånn er jeg ferdig med. Jeg går turer med Barney nå for tiden. Kan jo prøve en skitur i vinter med Barney, kanskje. Skiforholdene er jo fantastiske her nede i lavlandet ved Mjøsa også, og enda bedre oppi Vangsåsen nær ved.
Ellers har jeg spark som jeg ennå heller ikke har brukt denne sesongen. Nå må jeg ta meg sammen! Det er jo veldig moro for Barney! Da kan han løpe, løpe, løpe….Men det blir nok litt småstopp underveis, kjenner jeg ham rett. Snuse,snuse, snuse, tisse, snuse, tisse….;-)
Det må være deilig å ha et sted der. eg elsker også å stå på ski, renner utfor og kose meg med snøen.
Veldig fine bilder og så ut som et lekkert sted å ha den stående! Og fin dame da
deveny: Ikke så flink til å komme meg på ski lenger, men fint å være ute på tur!
Tonje: Tusen takk! God ettermiddag til deg!
Jeg har ikke hatt ski siden jeg var 14… Men liker å gå turer på beina da
Både i skog og på fjell. Fått litt problemer med menisken, så da ble det litt slutt med det også. Men får prøve igjen 
frodith: Trenger ikke å gå på ski, da, selv om “alle andre” gjør det, har jeg begynt å mene
Kjempefine bilder, og kjempefint bilde av deg
Det ser kjempefint ut, og for et eventyrlig landskap 

Ønsker deg en kjempefin søndag <3
Purr, purr, og bloggklem fra Toril og kattene
Toril: Tusen takk! Veldig fint der oppe. Artig å rote i bildearkivet
God søndagsettermiddag!
Flotte bilder – falt pladask for det nederst til venstre <3
Margrethe: Tusen takk!
Så flott!
Og veldig fint bilde av deg også

HeidiElise: Tusen takk
Fine bilder
Fine bilder
vestfroken: Takk, takk!
vestfroken: Takk!