«Se der, ja! Hagler inn med meldinger fra Norsk Tipping om dagen. Vant kr.170,- på Lotto på lørdag og kr.110,- på Vikinglotto i går. (Se meldingene nederst på sida.) Jeg slenger av og til inn en 5-ukers-kupong på begge spillene. Ikke fast prosedyre. Nå sendte jeg av gårde igjen forrige uke.
Jeg er såpass “avansert” og nymotens at jeg bruker internett, skal vite. Jeg vet at det fortsatt er folk som leverer kupong på gamlemåten hos kommisjonær, men det blir for tungvint for meg.
Må da følge med i tiden. Jeg er av dem som irriterer meg over lange køer på post-i-butikk på grunn av nettopp de som bruker laaang tid på levering av tippelappen
Ikke så store premien denne gangen heller, men det var da premie! Og attpåtil 2 etter hverandre! Sett slikt. Kanskje jeg er inni en god “flow”. Hadde vært kjekt om dette var et lite forvarsel. Men det skal også sies at jeg ikke er av den typen som depper hvis det ikke blir gevinst. Verden raser ikke sammen for meg av den grunn.
Jeg klarer meg noenlunde bra uten Norsk Tipping sitt bidrag, men det hadde for all del ikke gjort noe med en ekstra million eller to…..eller tre……..
Hvordan er det med deg? Spiller du Lotto?»
Jeg tipper ikke i hele tatt. Har egentlig kanskje bare gjort det to ganger i mitt liv. Jeg kjøper litt flax-lodd innimellom. Det er den største spenningen på sånt for meg
Lenge siden jeg gjorde det også, men får sjå om jeg prøver igjen.
Hadde 6 rette i Lotto i begynnelsen av desember i fjor. Over 3000 kr. Ellers er det lite jeg vinner. 80 kr i Vikinglotto. Ikke noe og bli millionær for.
Nå er det lettvint å levere inn en kupong via app på tlf. Slipper kø og sånt på butikken.
Så mye har jeg aldri vunnet. Får litt lyst til å prøve igjen i kveld