Trenger vel egentlig ikke å kjøre på med to innlegg på bloggen hver dag, men har liksom blitt slik, da. I dag er jeg forresten litt sent ute med det siste, av en grunn….
Puddelen og jeg ….og Nabo A har vært på en skikkelig langvarig tur på denne mandagen.
Jeg vil vise litt her nå, men kommer tilbake med mer av både tekst og bilder i morra, tenker jeg.
Det er så mange nye turer vi kan ta rundt omkring her vi bor og enda litt lenger unna. Mange uutforskede områder. Og jeg elsker å utforske nye steder.
Vi var ikke veldig langt av gårde. Var borte fra 9 i dag tidlig til 5 i ettermiddag. Men rekker en del på den tida…..
Du ser det. Vi dro til sjøs. Men først tok vi trikken nedover lia. Ikke så mye å ta bilde av, så venta med fotograferinga til vi kom på Aker brygge.
Der troppet vi opp i god tid før klokka ti på morran for å rekke rutebåten derfra. Det går mange båter, både til øyene i indre Oslofjord og Bygdøy for eksempel. Men det går også en til Drøbak. Den valgte vi denne gangen. Men om vi skulle helt dit? Neida. Men det skal du få vite mer om i morgen. Og da kommer det mange flere bilder også.
Men til slutt viser jeg nok et bilde fra utseilingen, med rådhuset i bakgrunnen som tydelig nok feirer 75-årsjubileum i år. Er flere som gjør det…..😉
Ikke bare øyene
En dag med forhåpentligvis spennende opplevelser
Moro på tur 💙💙💙 man koser seg da.
Ja, veldig, og det vet jo du alt om også, som er så flink til å ta deg ut på tur🥰