Det går i rykk og napp, og greit nok er DET……….

Reklame | CURLI / Neatsvor / Petser

Det er HENDELSER jeg tenker på. I forrige uke, og litt før det, skjedde det noe spesielt hver eneste dag, så det var faktisk godt da denne uka starta og det ikke var noen avtaler eller voldsomme planer. Ikke misforstå. Jeg liker at det skjer ting, men med alderen setter jeg mer og mer pris på avslapning og rolige dager innimellom.
Jeg har nevnt tidligere at det fort kan bli mye for en pensjonist som meg hvis det skjer mer enn EN «stor ting» hver dag😅 Så klart at jeg overdriver en smule, men det er faktisk bortimot riktig.
Når jeg sjekker etter var det faktisk hele 13 dager etter hverandre hvor jeg hadde ett eller annet på programmet, som det heter.
Det starta andre påskedag med familiemiddag. Kjempekoselig.
Pokebowl som påskemiddag?
Tirsdag 22/4 var jeg på Quiz på kvelden.
Dette vart stas
Onsdag 23/4 var det hjulskift. Ikke akkurat store anstrengelsen for meg, for hadde folk til å utføre jobben. Men en avtale var det jo.
Torsdag var jeg bare på handletur på senteret.

Fredag 25/4 champanjelunsj med naboer.
Fargerik og sprudlende lunsj
Lørdag 26/4 passet jeg Yngste barnebarn på dagen og hadde Sønn på middag på kvelden.
Sommerlapskausen jeg nesten glemte 
Søndag 27/4 passet jeg Yngste igjen samt så ishockeykamp hvor Eldste barnebarn spilte.
Tro det eller ei
Oppnedbursdag
Mandag 28/4 var det boksirkel hos meg med servering.
Det vart kanskje litt voldsomt
Tirsdag 29/4 øyelege med Barney.
Positivt hakaslepp 
Onsdag 30/4 passet jeg Yngste barnebarn kveld.
Torsdag 1/5 også. Hvorfor så mye pass? Mammaen forberedte seg til The Voice og pappa og bror var på ishockeysamling.
Fargerik smykkeproduksjon
Fredag 2/5 passet jeg igjen Yngste, samt at hun og jeg var på The Voice på kvelden. Første direktesending.
Så var jeg der igjen da
Lørdag 3/5: Yngste overnattet til i dag og hun, Datter og jeg var på restaurant klokka 17.
Middag med Datter og Yngste
Søndag 4/5 skjedde det ikke noe spesielt.
Ja, det vart som jeg skrev til å begynne med. Helt fra søndag til i dag har det ikke vært noe spesielt. Skikkelig slapp uke. Helt greit det også. Kjeder meg gjør jeg uansett aldri. Nok å drive med. 
Førstkommende lørdag og søndag tar det seg opp igjen. Da blir det blant annet bursdagskakebaking og påfølgende feiring.
Dette innlegget vart litt voldsomt og annerledes enn jeg tenkte da jeg starta, for her vart det linker til mye av det jeg også opplevde disse dagene. Bra hvis du har hengt med så langt…..
Spesielt tilbud:
Bestill hårføneren CURLI AeroFlow med rabattkode gunn10 ved å trykke på linken. 
Dessuten er det mange andre  produkter på CURLI-sida som du også får 10 % rabatt på ved å bruke rabattkode gunn10
via denne linken: CURLI AeroFlow

♦️♦️♦️

Klikk gjerne her for å lese om og eventuelt KJØPE Neatsvor robotstøvsuger.
Jeg har typen X650 Pro selv, og er veldig fornøyd

♦️♦️♦️

PETSER (klikk her for nettsted)

En raskt voksende nettbutikk med:

    • Rideklær og rideutstyr
    • Hesteutstyr og tilbehør
    • Hundetilbehør og klær for hundeeiere
    •  Kattetilbehør

 

 

 

4 kommentarer

    1. Du er virkelig en aktiv pensjonist. Men greit å samle seg litt hjemme også, finne roen.
      Noe får man energi av og noe tapper energien. Sånn er det for meg. Lykke til med alt du skal!

      1. Hjertelig takk. Det er fint å ha familie i nærheten og gode naboer som man kan finne på ting sammen med, så jeg er storfornøyd med tilværelsen. Men jammen er det godt å bare sitte på «ræva» rett som det er også, eller gå rolige turer med Barney i skogen. Det fine er at jeg sjøl stort sett kan bestemme hva jeg skal foreta meg sånn daglig. Gled deg til å bli pensjonist😀

    2. Ja det skjer mye hos deg 🙂 Og det er vel litt slik i rykk og napp…. samme her… og akkurat nå har luften gått ut av ballongen her og jeg må hente meg inn igjen 😀 Lag deg en fin fin fredag 🙂 klems

    Legg igjen en kommentar

    Takk for at du engasjerer deg i denne bloggen.
    Unngå personangrep og sjikane og prøv å holde en hyggelig tone selv om du skulle være uenig med noen.
    Husk at du er juridisk ansvarlig for alt du skriver på nett.

Siste innlegg