Om vafler, eplekaker og slike enkle ting……🤪


Det er nå fryktelig rart, synes jeg, at enkle og hverdagslige innlegg om eplekaker og vafler skal vekke sånn interesse hos mange folk. Jeg kunne ha lagt meg skikkelig i selen og anstrengt meg litt ekstra for å få til et samfunnsengasjerende innlegg om både klima og politikk eller andre litt krevende temaer for meg. Men dropper det, for føler at jeg ikke har nok kompetanse, og i tillegg er det så mange andre som klarer det så MYE bedre enn meg.
Men en så enkel oppgave som å skrive litt om eplekaka og vaflene mine, DET kan jeg få til😉 For akkurat vanskelig og krevende er ikke den jobben.
♦️
Men at det lønte seg? Det skal være visst. Lesertallene steg. Noe som syntes på den såkalte topplista til Blogg.no. Pengemessig er det ikke stort, men bare det å plassere seg der med høyere antall lesertall er litt stort. Øyeblikksglede.
Eplekaka i september var mest populær og ga 1.plass. Vafler i går var heller ikke ueffent. Ble en 7.plass.
For ikke å snakke om eplekaka i 2023 som også ga 5.plass. Den kan du lese om via linkene under her.

Eplelaka som overrasket
Eplekaka som virkelig tok kaka
Nok sjøldigging nå kanskje?

14 kommentarer

Siste innlegg